Oturma Odası Dekorasyon Ürünleri ve Fiyatları
Oturma Odası Dekorasyon Ürünleri ve Fiyatları

Evde en fazla zaman geçirilen yer oturma odasıdır. Bu sebeple şık, rahat ve kullanışlı ürünlerle yapılan bir dekorasyon ile çok daha keyifli zaman geçirilebilir. Oturma odası dekorasyon ürünleri ve fiyatları her zevke ve bütçeye hitap edebilecek kadar çeşitli. Oturma odanızı daha ferah ve yaşanabilir kılmak için sizlere oturma odası dekorasyon fikirleri hazırladık. Oturma odası dekorasyon ürünleri ve fiyatları hakkında fikir sahibi olmak istiyorsanız, gelin başlayalım!

Oturma Odası Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

1. Duvar Aksesuarları

Çerçeveler, tablolar ve diğer duvar aksesuarları ev sahibinin dünyasına açılan pencerelerdir. Bu sebeple kendinizi yansıtmak için duvar aksesuarları ideal olacaktır. Gezdiğiniz yerlerin manzara fotoğraflarını çerçeveleterek duvarlarınızı renklendirebilirsiniz!

2. Aydınlatma Ürünleri

Tavan yüksekliğine bağlı olarak, tavan aydınlatmalarının yanı sıra ayaklı lambalar da iyi bir aydınlatma sağlayacaktır. Hoşlandığınız tarza uygun olarak seçebileceğiniz çiçekli ve desenli abajurlar da oturma odanıza hoş bir ambiyans katacaktır. Rengarenk kokulu mumlar kullanmak da salonunuzun havasını değiştirecektir!

3. Otantik Kilim ve Halılar

Otantik desene sahip halı ve kilimler oturma odası dekorasyonu aşamasına sıcacık bir hava katacak. Otantik tarzda hem zevkinize hem cebinize uygun kilim ve halı bulmanız da çok kolay. Tek yapmanız gereken salonunuza uygun olanı seçmek!

Oturma Odası Dekorasyonu
Oturma Odası Dekorasyonu

4. Otuma Grubu Seçimi

Küçük bir oturma odası için köşe takımı kullanmak akıllıca olacaktır. Hem rahat hem de kullanışlı olan köşe takımlarına çiçek desenli tekli berjer gibi farklılık katabilecek ürünler de eşlik edebilir. Uygun fiyatlı tekli koltuklar edinerek oturma odanıza farklı bir hava katabilirsiniz.

5. Aynalar

Dekorasyon konusunda aynaların önemi büyüktür. Küçük alanların daha geniş algılanmasını sağlayan aynalar, oturma odası için de ideal bir ürün. Büyük aynaların yanı sıra çerçeveli dekoratif aynalar da odanıza harika bir hava katacaktır. Oturma odası dekorasyon ürünleri arasında en fonksiyoneli aynalardır!

Oturma Odası Dekorasyon
Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri

6. Televizyon Ünitesi

Oturma odalarında en büyük odak noktası genellikle televizyondur. Televizyonu yerleştirmek için ayrı bir sehpa yerine ünite kullanabilirsiniz. Kapaklı bölümlere eşyalarınızı saklayabilir, raflara çeşitli seramik süsler dizerek renk katabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here