1950 yılında Fransa’da başlayıp, 1980lerde Amerika’dan Çin’e, İngiltere’den Sovyetler Birliği’ne günümüzde ise dünyanın pek çok alanına hakim bir marka: PİERRE CARDİN.

Sürekli keşfedilmemişi bulmayı amaçlayan ve ileri bir bakış açısına sahip olan avan-garde akımın ilk temsilcilerindendir. Pierre Cardin, kendisinin de gerisinde kalmak istemeyen bir marka olarak modern çizgisinden de çıkmayarak günümüze ulaşabilen ve evlerimizin içine girmeyi başarabilmiş bir marka olmuştur.

Pierre Cardin Yatak Odası Tasarımı En Güzel

Çağın ötesinde düşüncelere sahip fütüristik akımın da ilk temsilcilerinden olarak tarihte yerini almıştır.

Bilinen Beş Fransız Moda Tasarımcısından Biri: Pierre Cardin

Butik ile başlayan moda hayatını sadece moda ile sınırlı tutmamıştır. Giyim sektöründeki başarısının arkasından mücevher, parfüm, aksesuar ve mobilya alanlarına da yönelmiş sektör devi haline gelmiştir.

Günümüzde sektörel tecrübesine bir yenisini daha ekleyerek yola devam etmektedir. Yatak odanızda da yatak odası takımı, baza, başlık, yatak gibi ihtiyaçlarınızın tasarımını üstlenerek yola devam etmektedir.

En Güzel Pierre Cardin Yatak Odası Tasarımı

Monde De Reve İle Hayal Dünyanızı Size Geri Veriyor

Pierre Cardin, tüm alternatifleri geride bırakarak tamami ile uykunuzu düşünüyor ve uyku kalitenizi arttırarak uykunuzu yeniden düzenliyor. Uyku kalitenizi Pierre Cardin’in sizi düşündüğü gibi düşünüyorsanız, Pierre Cardin’in Monde De Reve kataloğuna mutlaka göz atmalısınız.

Ürünlerini bitki dünyasından topladığı kokularla üreten Pierre Cardin bitki dünyasının eşsiz zenginliğini uykunuzla buluşturuyor.

2020 Pierre Cardin Yatak Odası Tasarımı

Pamuk kaynamasını önleyen üç oluklu yastıkları ve fermuarlı yıkanabilen kılıfları ile size temizlik özgürlüğü veriyor. %100 pamuk olarak üretilen dış kumaşı ile ürünün nefes almasını sağlıyor.

Ayrıca dört mevsim kullanım özgürlüğü ile size büyük bir rahatlık sağlıyor. Yaz ayları için aradığınız daha özel bir yastık ise bambu yastıklarını da bulmak mümkün. Doğal bambu lifleriyle üretilen özel ürünleri yaz aylarının terletici ve sıcak bunaltıcı etkilerinde size daha rahat uyuma olanağı sağlıyor.

Yatak Modelleri

Magıc yatak modeli, Pierre Cardin’e özel HYS yay sistemi ile diğer yataklara oranla iki kat daha uzun ömürlü olma özelliğine sahiptir. Koku ve nemi tutmama özelliği ile konforunuzu daha da arttırmaktadır. Ayrıca vücut ısınızı dengeleme özelliği ile yaz aylarında terletmez.

Pierre Cardin Yatak Odası Tasarımı 2020

Hera yatak modeli, ergonomik PU yaysız yataktır.

Nora yatak modeli, Semi ortopedik yataktır. HYS yay teknolojisine sahiptir. Vücudun doğal omurga eğrisini korumasını sağlayan yüksek yoğunlukta sünger katmanları mevcuttur.

Vera yatak modelleri, full ortopedik yataklardır. Pierre Cardin yataklarında çok uzun yıllar boyunca HYS çelik yay teknolojisini kullanmıştır. Bu kullanım Pierre Cardin’e ve bizlere deformasyonu olmayan dayanıklı yataklar kazandırmıştır. Vera yatakların bir diğer özelliği ise örgü dokuma kumaş yumuşaklığına sahip olmasıdır.

Pierre Cardin Yatak Odası Tasarımı

Stella yataklar da Vera yatak modelleri gibi full ortopedik yataklardır. Ayrıca Stella  yataklarda da HYS çelik yay teknolojisini ve örgü dokuma kumaş yumuşaklığını görmek mümkündür. Yataklarda tay tüyü kumaş ve duble örgü kumaş kullanılmıştır.

Lyon yatak modeli, special ped katmanlı ortopedik yataklardır. Yataklar yüksek dolgu malzemeye ve esnek yapıya sahiptir. Bu özellikleri uyku esnasında dönme hareketlerini azaltmaktadır. Uykunuzda rahat etmenizi sağlayan Lyon yataklar, HYS yay sistemi ile üretilerek duble örgü kumaş kullanılmıştır. Ayrıca 24 D sünger kontinü özel fleksiye de sahiptir.

Petrica pedli ortopedik yataklar özel Packet yay sistemi kullanılarak iletilmiştir. Viskon liflerinin kumaş haline getirilerek dünyanın en lüks lifleri ile birlikte kullanılır. Özel örgü ve kombin kumaş özelliklerine da sahiptir.

Exelance Full ortopedik yataklarda da Petrica pedli  ortapedik yatak özelliklerini görmek mümkündür. Ayrıca viskon saten kumaş kullanılmıştır.

Pierre Cardin’in ürettigi ergonomik viscoelastik yatak modelleri arasında:

  • Bien
  • Axis 100
  • Sante
  • Dijon
  • Body Balance
  • Soho Ped
  • Sleep Z
  • Louis
  • Cooler Technology

Yatak modellerini de görmek mümkündür.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here