Duvar kağıdı renkleri
Duvar kağıdı renkleri

Salon duvarlarında tek renk modası yavaş yavaş yerini renkli modellere bırakmaya başladı. Boya yerine kullanılan salon duvar kağıdı modelleri ise çeşitliliği ve şıklığı ile göz dolduruyor. Odanıza uyumlu duvar kağıdı renkleri içerisinden uygun olanı seçerek salonunuza yeni dokunuşlar katabilirsiniz. Bu sayede yaşam alanlarınıza renk ve hareket getirebilirsiniz.

Salon duvar kağıdı modelleri
Salon duvar kağıdı modelleri

İşte salonlarınızda kullanabileceğiniz duvar kağıdı önerileri ve kullanım alanları ile ilgili birkaç ipucu:

Salon Duvar Kağıdı Nerede Kullanılmalı?

Salon duvarlarında renk isteyen kişiler, duvar kağıdı önerileri almak için uzmanlara danıştığında ilk olarak nerede kullanabileceklerini sorarlar. Salonu daha şık gösterecek ve alanları verimli kullanmalarını sağlayacak öneriler isterler.

Duvar kağıdı önerileri
Duvar kağıdı önerileri

Genel olarak duvar kağıtları TV ünitelerinin yer aldığı bölümün arkasında kalan duvarlara uygulanır. Aynı zamanda duvara monte edilmiş TV sistemlerinin fonu duvar kağıdı seçeneği ile değerlendirilebilir. Buna ek olarak odanın en geniş yamacına ya da karanlık kalan tarafına da uygulandığı durumlar vardır. Salonun ve eşyaların şekline göre de değişim yapılabilir.

Salon Duvar Kağıdı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Salon duvar kağıdı modelleri içerisinden seçim yapmakta zorlanıyorsanız ilk olarak silinebilir olmasına dikkat ederek eleme yapabilirsiniz. Silinebilir duvar kağıtları hem hijyen hem de uzun ömürlü olması açısından tercih edilmektedir. Bunun yanında darbelere karşı dayanıklı, sökülmesi gerektiğinde iz bırakmayacak ve yeniden kolayca yapışabilecek modeller seçilmelidir. Salonlarınız için alabileceğiniz avize modelleri için https://www.ews.com.tr/ews-akrilik-soft-siyah-tekli-avize adresini ziyaret ediniz.

EWs akrilik soft siyah tekli avize
EWs akrilik soft siyah tekli avize

Duvar kağıdı renkleri seçiminde salonunuza uyum sağlaması da dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir. Yanlış renk seçimi salonu daraltabilir ya da yorabilir. Eğer salon karanlık ya da küçükse açık renkli duvar kağıtları kullanılmalıdır.

Bir diğer önemli nokta ise kullanılan duvar kağıdının, uygulanacak duvarın boyuna uygun olmasıdır. Küçük ya da büyük boyutlardaki duvar kağıtları gereksiz zahmete ve çirkin bir görüntüye neden olur.

Duvar Kağıdı Farklı Odalarda da Kullanılabilir mi?

Evinizin her alanında, ortama uyum sağlayacak nitelikte, renkte ya da desende duvar kağıdı modelleri kullanabilirsiniz. Yatak odası ya da çocuk odalarında huzur verici ve eğlenceli renkler, mutfaklarda iştah açıcı desenler, koridorlarda ise sadelik taşıyan modeller tercih edebilirsiniz. Farklı ve özgün evler oluşturmak için duvar kağıdı anahtar parçalardan biridir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here