Salonlarınızı Daha Eşsiz Gösterecek Duvar Kağıdı Modelleri
Salonlarınızı Daha Eşsiz Gösterecek Duvar Kağıdı Modelleri

Evinizin tarzını ortaya koyan salon için duvar kağıdı modelleri, günümüzde çok çeşitli modellerde üretilmektedir. Evde olmazsa olmaz dekorasyon seçeneklerinden biri olan salon aksesuarları da, salon duvar kağıdı modellerine göre belirleyerek evinizde muhteşem uyumu yakalayabilirsiniz. Yazımızda evinize yeni bir soluk getirecek 8 çeşit salon duvar kağıdı modelini sizlerle paylaşacağız.

Modern Salon İçin Duvar Kağıdı Modelleri

Evinizin şıklığına şıklık katacak, salonunuzun ambiyansını değiştirecek tuğla desenli duvar kağıdı modelleri her zaman revaçta olacak modeller arasında yer alıyor. Salonunuzda TV ünitesinin olduğu duvara tuğla desenli duvar kağıdı döşeyebilir, diğer duvarları ise duvar kağıdındaki tuğlanın rengine uyumlu bir renkte boyayabilirsiniz. Üniteye ekleyeceğiniz mini mumluklar duvarla uyum sağlayacaktır.

Salon İçin Duvar Kağıdı Modelleri
Salon İçin Duvar Kağıdı Modellerinden Taş Desenliler Revaçta!

Salonunuzu modern bir tarzda döşemeye karar verdiyseniz geometrik desenler bu çağın modası olarak karşımıza çıkıyor. Endüstriyel tasarım sehpalar, üniteler, geometrik tablolarla birlikte duvar kağıdı tercihinizi de sade ancak geometrik desenlerden oluşan bir duvar kağıdından yana yapabilirsiniz.

Salonunuzu mermer desenlerinde dekore etmek isterseniz duvar kağıdınızı da parke modeliyle uyumlu mermer desenlerinde seçebilirsiniz. Mermer desenli duvar kağıtları salonunuza derinlik katacaktır.

Modern tarzların vazgeçilmezlerinden biri de yaldızlı duvar kağıdı desenleridir. Sade bir chester koltuk ile yaldızlı ve oryantal desenli duvar kağıtları evinize yepyeni bir hava katacaktır.

Retro Salon İçin Duvar Kağıdı Modelleri

Rengarenk çiçek desenli salon duvar kağıdı modelleri evinize bahar getirecek. İrili ufaklı, çiçekli desenli duvar kağıtlarını salonunuzda kullanarak aksesuar ihtiyacınız kalmadan harika bir salon oluşturabilirsiniz.

Salon Duvar Kağıdı
Retro Salon Duvar Kağıdı

Amazon ormanlarının mis gibi havasını evinizde hissetmek için yaprak desenli duvar kağıdı modellerini tercih edebilirsiniz. Salon koltuk takımınızda krem desenli kumaşlar tercih ederek, yastıklarla da duvarlarla da uyumlu yaprak desenli kumaşlar kullanabilirsiniz.

Klasik Salonlar İçin Duvar Kağıdı Modelleri

Klasik salon duvar kağıdı modelleri denince ilk akla gelen çizgili desenler salonunuzun tavanını yüksek, evinizi geniş gösterir. Bu nedenle küçük salonları olanların özellikle tercih etmesini öneririz.

Salon Aksesuarları
Salon Aksesuarları Da Klasik Duvar Kağıdıyla Uyumlu Olmalıdır.

Salonunuzun her duvarını farklı renk boyamak isterseniz bu size ilave boya maliyeti olarak geri döner. Duvarlarınızı farklı düz renkte dekore etmek için daha az maliyetli bir yol olan düz duvar kağıdı desenlerini tercih edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here