Salonunuzun Havasını Değiştiren Aksesuar Modelleri Ve Renkleri
Salonunuzun Havasını Değiştiren Aksesuar Modelleri Ve Renkleri

Salonunuzun boyutu, yapısı, rengi, mobilyaları, salon aksesuar modelleri bir bütün olarak düşünüldüğünde uyumu yakalamak bazen zor olabiliyor. Oturma grubu, yemek masası ve sandalyeleri, orta sehpası, TV ünitesi, ışıklandırma gereçleri, aksesuarları ile oldukça geniş bir ürün yelpazesi barındıran salonlar, akşam saatlerinde tüm ailenin vakit geçirdiği buluşma noktasıdır.

Misafirlerinizi ağırlama görevini de üstlenen salonunuz, bu mekanda sürekli vakit geçirmeniz sebebiyle de, konforlu bir ortama da sahip olmalıdır. Bu iki durumu da kurtaracak aksesuar ve renk seçimleri ile size ve sevdiklerinize güzel bir salon modellemesi sunmak için oluşturduğumuz yazımızın detaylarını inceleyebilirsiniz.

Salon Aksesuar Modelleri
Salon Aksesuar Modellerine Örnek, Porselen Ürünler

Duvarlar Zevkinize Göre Seçilmiş Tablolar İle Renklendirilebilir

Mobilyalara uygun renk ve desende seçtiğiniz tablolar, uyumlu ve şık bir görüntü elde etmeniz için tercih edebileceğiniz salon aksesuar renkleri arasında yer almaktadır.

Salon Aksesuar Renkleri
Salon Aksesuar Renklerinin Karışık Kullanıldığı Bir Dekorasyonda Uyumlu Duvar Aksesuarları

Küçük Salonlara Ayna Yardımı İle Derinlik Katabilirsiniz

Eğer salonunuz küçük ise, modern hatlara sahip bir ayna seçimi ile salonunuzu daha geniş gösterme yoluna gidebilirsiniz.

Çiçekler Her Yerde Güzel

Salonunuzun büyüklüğüne göre masa veya yerde kullanabileceğiniz şık bir vazo ile renkli çiçekler eşliğinde hoş kokulu bir farklılık yaratabilirsiniz. Canlı görünümlü çiçekler de tercih edebilir, salonunuzda bahçe havası yaratmak için köşe ve masalara birkaç vazo ekleyebilirsiniz.

Salonunuzun Konseptine Göre Doğru Aydınlatma Seçenekleri Tercih Edin

Modern mobilya ve minimalist aksesuarların yer aldığı salonlarda LED ışıklar, spot lambalar ve şekil yansıtan mumluklar yer aldığında oldukça hoş bir ambiyans oluşmaktadır. Bunun yanı sıra klasik tarzda döşenmiş salonlarda; taşlı avizeler ile ışıklandırılan tavan, şık şamdanlardaki mumlarla desteklendiğinde harika bir sonuç elde edilecektir.

Yazımızda sizlere; denedikten sonra vazgeçemeyeceğiniz, destek ürünlerle konfor ve görsellik katacağınız salon aksesuarları ve salon aksesuar modelleri sunmaya çalıştık.

Salon Aksesuarları
Salon Aksesuarlarından Biri Olan Kırlentler

Kırlent Seçimleri Salonunuza Konfor Ve Canlı Bir Hava Katmaya Yarar

Salonunuzdaki mobilya renkleri önemsemeden seçeceğiniz rengarenk kırlentler, yorgun bir günün ardından size ve misafirlerinize konfor sağlarken; bir yandan da canlı renkleri ile salonunuza aydınlık bir görüntü sunar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here