Meskenlerde dekorasyonun bir kesimi olarak görülen çiçek ve bitkiler, ortamın havasını temizler, hoş kokular yayar. Birtakım bitkiler ise bunun yanı sıra konutumuza bolluk, rahmet, talih, yeterli güç ve iç huzuru çekerler. Konutunuzda bahtı, huzuru, memnunluğu, sıhhati artırmak için bu çiçekleri kullanın…

Gül ve Şakayık

Âlâ baht, düzgün sürprizler, sadakat ve şefkat için gül ve şakayık çiçeklerininden yana tercihinizi kullanın. Beyaz olanlar sadakati ve şefkati, kırmızılar ise talihi ve uygun sürprizleri hayatınıza taşır.

Lilyum

Konutunuzun dekorasyonunda bol para ve rahmet çektiğine inanılan lilyum çiçeğini kullanabilirsiniz.

Mimoza

Konutunuzda ve iş yerinizde kullandığınız mimozalar başarınızı artırır ve dorukta kalma sürenizi uzatır.ü

Karanfil

Meskeninizde romantizm yaratmak için yatak odanızda beyaz karanfil bulundurun. Beyaz karanfil, sakinlik ve huzurun yanı sıra romantizmin gücünü de size yansıtacaktır.

Krizantem

Krizantem ya da kasımpatı ise konutunuza sevinç gücünü çeker. Hanede memnunluğu attırır. Gevşeyerek, gerilimden uzak kalmanızı sağlar ve huzur verir.

Yeşil yapraklı bitkiler

Yeşil; büyümenin, gelişmenin ve sıhhatin rengidir. İnsanlarda sıhhat, tazelik ve talihi artırır.

Orkide

Orkide çiçekleri meskendeki barışı ve sükuneti sağlar.

Not: Tüm bu çiçek ve bitkileri yerleştirirken dikkat etmeniz gereken nokta ise konutun güney ve güneydoğusunu tercih etmenizdir. Bu kısımları kullanmanız konutun bahtını ve rahmetini artırır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here