Koltuk takımlarını kullanacağınız alan ne kadar büyük olursa olsun, koltukların boyutları ve ağırlıkları asla göz ardı edilmemelidir. Hafif yapılı, sağlam iskeletli ve pratik yapılıolması, fonksiyonel olması dönüştürülebilir olması, kolay temizlenebilir ve leke tutmayan olması da konforu kadar kıymetlidir. Satın alabileceğiniz yeni trend koltuk takımları detayları…

Yeni trend koltuk takımlarında stil kilit öncelik

Koltuklarherhangi bir odadaki ana mobilya öğesidir. Bu yüzden uygun fiyatlı seçimler yaparken,  yatırım olarak değerlendirebileceğimiz koltuk takımlarımızda konfor arayışını asla elden bırakmamalıyız. Bunun yanı sıra 2019 koltuk modelleri inceleyerek, modaya uygun alternatifleri de göz ardı etmemeliyiz.Yeni trend koltuk takımları

Koltuk takımlarının döşemelerindeki küçük detaylar tasarım üzerinde büyük etkiye sahiptir. Unutulmamalıdır ki; kumaş kalitesi, desen, renk ve üzerinde kullanılan aksesuarlar koltuk takımını benzersiz kılan unsurlardır.  

Yeni trend koltuk takımlarında bir klasik…

Kadife bu yılın iç tasarım trendlerinde önemli bir tekstil olmuştur. Çok boyutlu bu kumaş, 2019’un favorilerinden biridir. Birçok tasarımcının, kadifenin kullanıldığı alanları kişiselleştirdiği, evde teknolojiden doğallığa yumuşak geçişi sağladığını düşündüğü için bu kumaşı tercih ettiğini görüyoruz. Kadife döşeme, günlük kullanımda aşınma belirtileri gösterebilir endişesi yaşatsa da; kalın, sağlam ve kolay temizlenebilir olması ve de tarzı nedeniyle en iyi kalite koltuk üreticilerinin dahi tercihi olmuştur.

Yeni trend koltuk takımlarında çarpıcı renkler,

Yeni trend koltuk takımlarında tarzlar konuşuyor…

• Ellili ve altmışlı yıllarda çok popüler olmuş, pudra pastel tonlardaki koltuk takımları 2019’da güncellenmiş, zamansız stiliyle hiperretro ve modern koltuk takımları şeklinde yorumlanmıştır.

• Simetrik eğrilere ve ince silüete sahip kavisli koltuklar, yuvarlak hatlara sahip sehpalar ve aksesuarlarla eşleştirilerek hoş bir tarz yakalanmıştır.Yeni trend koltuk takımları çarpıcı renkler…

• Koltuk takımlarından maksimum oranda yararlanabilmek için akıllı, dönüştürülebilir tasarımlarda bu yıl tercih edilmektedir. Normların ötesine geçen, yatağa dönüştürülebilen modeller ya da köşe koltuk takımlarıköşeler ve küçük odalar için harika bir seçenektir.

• Küp şeklindeşık krom iskeleti ve bacakları olan modern koltuk takımları, tüm dekorlara uyabilmesi için minimal yapıda ve şekli itibariyle odalara sığabilecek, değiştirilebilecek ergonomidedir.

• Ahşap çerçeveli koltuk takımları güçlü izlenimi vermekte ve en sade salonlara ya da yaşam odalarına bile görsel ağırlık katmaktadırnitekim evrensel olarak ahşap her dönem çekici olmuştur.

• Zıt bulmacalardan ilham alınarak tasarlanan koltuk takımları istediğiniz gibi düzenlenebilecek, dönüştürülebilir parçalara sahiptir ve modern evleri süslemektedir.Yeni trend koltuk takımlarında çarpıcı renkler

Yeni trend koltuk takımlarında çarpıcı renkler

Tasarımcılar2019 koltuk renkleriolarak koyu çarpıcı renkleri tercih etmişlerdir. Evinizdeki zengin tonlar, sessiz koltuk takımlarınızı dile getirmekte ve tarzınızı gözler önüne sermektedir. 

floransa koltuk takımı saloni

Satın alabileceğiniz yeni trend koltuk takımları; Dramatik kırmızılar, millenial pembeler, koyu– yanık sarılar, organik yeşiller, maviler, toprak renkleri, sıcak kahveler, zamansız siyah beyaz ikilisi, mücevher tonları, zengin enerjili morkoltuk renkleribu yılın trend koltuk renklerinden sadece bazıları… Evinizi davetkar kılan, güven ve neşe uyandıran, yaratıcı ve benzersiz yapan, doğal sadeliği de barındıran koltuk takımları her tarza ve beğeniye hitap etmektedir.Yeni trend koltuk takımlarında çarpıcı renkler…

Yeni trend koltuk takımlarının bütünleyeni perdeler

Dekorasyon planınızı yeni bir seviyeye getirecek olan 2019 perde modelleriiçindenhangisinin sizin için doğru olduğunu bulmak, bilmek son derece önemlidir. Perde bir odanın işlevini ve vermek istediği hissi tamamen değiştirebilecek önemli bir parçadır. Mobilyalarınızı tamamlayan perdemahremiyet sağlayan, ihtiyaç duyulan gün ışığını kontrol eden, görünüm ve süsleme kazandıran vb.perde modelleri 2019pek çok özelliği barındırmaktadır.Yeni trend koltuk takımlarında çarpıcı renkler…

• Bol dökümlü perdeler, lüks salonlara yakışır.

• Drapeler; yine dökümlüdür, yerde birikir ve zengin görünüm sağlar.

• Valance perdeleri; asması ve bakımı kolay perdelerdir. Zarif, şık bir görünüm sağlar. Pencere eşiklerine koyulan bitki, aksesuar vb. şeyleri sergileyebilmek için uygundur.

• Geleneksel ve klasik perdeler; zamansız perde arayanlar için idealdir. Dantel, ipek, pamuk, polyester kumaşlardan seçenekleri bulunmaktadır. Fazla dikkat çekmeyecek ancak kullandığınız alanlarda rahatlık sağlayacaktır.

• Şeffaf tüller; hafif, şık, filtreli başka perde tasarımlarıyla kombin sağlanabilecek perdelerdir.

En Çok Tercih Edilen Koltuk Takımları

Ne kadar çok misafirli ailelerin çocukları olsakta,bizde çağın getirdiklerine uyum sağlıyoruz.Doğal olarak yataklı mobilyalardan,bakın çeyizime vitrinlerinden kendimizi köşe takımlarına doğru atıyoruz.Salon,ofis,tv odası artık her yerde köşe takımları ve küçük konsollar ile mutlu evler dekore ediyoruz.Köşe takımlarının yatak olma özellikleri de var diyerek aile büyüklerine savunmamızı hazırlasakta, rahatlığı ve şıklığına kimsenin sesi çıkmıyor.Revaçta rahatlık var.Mobilyada sadelik ve huzur.Bu sebeptendir ki köşe takımları evlerin yeni gözdesi olmuş durumda.

En Çok Tercih Edilen Koltuk Takımları

Köşe takımlarının yanına rahat berjerler alarak,hem şık hemde sade bir dekorasyon elde edebilirsiniz.Neredeyse hepsinin yanındaki puflar size ve misafirlerinize bolca yer var dedirtecek cinsten.

FOTO GALERİ / Satın alabileceğiniz yeni trend koltuk takımları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here