Hesaplı ve Modern Koçtaş Ayakkabılıklar

Antre ve hol dekorasyonu için dekoratif ve kullanışlı mobilyalar arasında yer alıyor ayakkabılıklar. Farklı tarz ve özelliklerine göre bu alanların dekorasyon tarzı ve düzeni açısından önemli rol oynayan tasarımlar. Hepimizin yaşadığı bir problem çok fazla ayakkabı sayısı ve depolama sorunu.. Farklı zevklere ve tarzlara hitap eden onlarca tasarımı bir çok ünlü yapı markette rahatça bulabilirsiniz, bugün 2020 Koçtaş ayakkabılıklar ve fiyatları hakkında detayları sizlerle paylaşmak istiyoruz. Modern yada klasik, fonksiyonel yada sade her zevke ve beğeniye hitap eden, çok uygun fiyatlar ile satışa sunulan 2020 koçtaç ayakkabılık modelleri ve fiyatları galerimizde sizleri bekliyor.

Mevsimsel değişikliklerin etkisine ve evdeki kişi sayısına bağlı olarak çok fazla sayıda ayakkabı modeli ve çoğu zaman az depolama alanı ile karşılaşabiliyoruz. Özellikle her sezon değişen ayakkabı modası ile ayakkabı sayısı her geçen zaman artış gösteriyor. Bu durumda hem modern, hem işlevsel bir ayakkabılık tasarımına ihtiyaç duyuluyor.

ayakkabılık modelleri

Peki ayakkabılık seçerken nelere dikkat edilmeli?

Ayakkabılıklar sadece ayakkabı ve terlikleri düzende tutmak ve depolamak amaçlı düşünülmemeli, aynı zamanda antre ve hol dekorasyonunu tamamlayan dekoratif parçalar olduğu düşünülerek seçilmelidir. Belli bir amaca hizmet eden mobilyalar evet, ancak tasarım ve detayları ile mevcut ev dekorasyonunu tamamlayan önemli mobilyalar olduğunu unutmamak gerekiyor.

Ayakkabılık için belirlediğiniz alanın yani antre ve hol alanlarının en ve boy ölçüleri hesaplanarak ayakkabılık modelleri seçilmelidir. Bu anlamda ayakkabılık modelini  kullanacağınız alanın genel dekorasyon tarzına uyumlu ve tamamlayıcı nitelikte tasarımlar ile hem kullanım hemde görsel açıdan başarılı bir seçim yapılabilir.

Koçtaş 2020 Modern Ayakkabılıklar

İhtiyaca yönelik tasarımlar seçmek hem maddi anlamda hemde dekorasyonda kalabalık ve gereksiz bir görünüm oluşmasının önüne geçebilir.  Sürgülü kapılı ayakkabılıklar hem modern hemde yerden tasarruf etmeniz için ideal tasarımlardır. Küçük antre ve hol dekorasyonları için sürgülü kapaklı ayakkabılıklar en uygun ve şık mobilyalar arasındadır. Daha sade ve ihtiyaca yönelik 2020 koçtaş ayakkabılıklar arasından tek kapılı ve bol raflı tasarımlar seçebilirsiniz, bu anlamda hem ihtiyacınızı karşılarsınız hemde sade ve şık tasarımı ile minimal bir tarz elde etmiş olursunuz.

ayakkabılık modelleri

İlginizi Çekebilir: Adore Modern Ayakkabılıklar ve Fiyatları 2019

Ayakkabılık seçerken evin şekli, ante ve hol alanının boyutları ve kullanım ihtiyacı göz önünde bulundurulmalıdır. Bu unsurları göz önünde bulundurarak hem kulanım kolaylığı sağlar hemde görsel açıdan şık ve dekoratif bir görünüm elde edebilirsiniz.

Ayakkabılıklar Neden Her Evin İhtiyacıdır?

Yaşam alanlarında saklama bölümlerine her zaman ihtiyaç duyulur. Çünkü bu sayede yaşam alanlarının tertipli ve düzenli görünmesi mümkün olmaktadır. Ayakkabılıklarda tam bu nedenden ötürü yaşam alanlarının en temel ihtiyaçları arasında yer almaktadır. 2020 ayakkabılık modelleri söz konusu olduğunda karşımıza çok sayıda farklı seçeneğin çıkıyor olmasının doğal sonucu olarak; pek çok farklı model ayakkabılıktan söz etmek mümkün olmaktadır. Burada önemli olan husus; evimize hangi tip ayakkabılık almaya karar verdiğimizdir.

ayakkabılık modelleri

Evlerimizin çok daha düzenli ve derli toplu görünmesinde yardımcılı bir mobilya olarak karşımıza çıkan ayakkabılıklar; etkili bir saklama alanı olarak da karşımıza çıkıyor. Özellikle giyinme odası bulunmayan evlerde ayakkabılıklar temel bir zorunluluk olarak tanımlanmaktadır. Özellikle kadınların ayakkabı tutkusu hemen herkesçe bilinir. Bundan dolayı kadınlar ayakkabılıklarının; tüm ayakkabılarını alabilecek kadar büyük olmalarını da isterler. Bu noktada 2020 ayakkabılık modelleri ve fiyatlarının oldukça cazip seçeneklerle dolu olduğunu söylemek mümkün olmaktadır.

Ayakkabılıklar Nasıl Uyumlu Olur?

Elbette ki ayakkabılıklar yaşam alanlarının ihtiyaçları arasında yer alır. Bu tür mobilyaların ev dekorasyonlarında da nitelikli bir şekilde kullanıldığı bilinmektedir. Vestiyer modelleri düşünüldüğünde ayakkabılıkların da bu mobilyalarla nasıl kombinlenebileceği ortaya çıkmaktadır.

Şayet antre bölümünde yer alan vestiyeriniz; ahşap ya da beyaz renkliyse; ayakkabılık modellerinin de beyaz renkli ve ahşap olması tavsiye edilmektedir.

Galerimizde sizler için seçtiğimiz birbirinden güzel ve kaliteli Koçtaş ayakkabılıklar ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Galeride yer verilen 2020– 20201 koçtaş ayakkabılık modelleri ve fiyatları, resmi koçtaş satış sitesinden alınmıştır, geçen zaman içinde fiyatlarda değişimler söz konusu olabilir. Bu anlamda en güncel fiyat listeleri ve 2019 ayakkabılık modelleri için Koçtaş web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Dekoratif Ayakkabılık Modelleri

Ayakkabılıklar eve girer girmez bizi karşılayan ev eşyalarıdır. Bu yüzden dekorasyon zevkinizi de ayakkabılıklarınızda göstermeyi ihmal etmemeniz gerekmektedir. Birbirinden farklı ayakkabılık modelleri ve tarzları üretilmektedir. Vestiyerler için dar olan evlerde ya da kapı ve duvar genişliği bulunmayan evlerde dekoratif ayakkabı modelleri tercih edilmektedir.

Dekoratif Ayakkabılık Modelleri

Dekoratif ayakkabılıklar arasında oturma alanı bulunan ayakkabılıklar renk ve tarz olarak da kapı girişinize şık bir görüntü vermektedir. Raflı ve kapaklı seçenekleri olduğu gibi kapaksız, açık modellerini de bulabilirsiniz. Diğer ayakkabılık modelleri arasında tekli ayakkabılarınızı yerleştirebileceğiniz raflı sistemli ayakkabılık modelleri, sürgü kapaklı ayakkabılık modelleri, çekmece kapaklı ayakkabılık modelleri de bulunmaktadır. Eğer isterseniz dekoratif tarzdaki ayakkabılıklarınızın üstüne ayna da yerleştirebilirsiniz.

FOTO GALERİ / En Güzel Koçtaş Ayakkabılıklar ve Fiyatları 2020

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here