Kelebek TV koltuğu modelleri ile sizlerin TV izlemeyi yeni bir keyfe dönüştürmesini sağlıyor. Üstelik birbirinden farklı renklerde ve dizaynlarda olan bu koltuklarla evinizin dekorasyonundan ödün vermeden aynı zamanda istediğiniz konfora da sahip olabileceksiniz.

Farklı Renklerle ve Farklı Tasarımlarla Rahatlığı Yakalayın

EvinizdeKelebek TV Koltuğu konforuna sahip olmanın sizlere getireceği tek zorluk birbirinden farklı renkler arasından yapacağınız seçim olacaktır. Kelebek Lydia koltukmodeli sizlere geniş oturma alanı rahatlığı sunarken, sadeliğin temsili olan krem beyaz arası rengiyle adeta evinize uyum sağlaması için tasarlandı. Genişliği 900 cm, derinliği 880 cm ve yüksekliği 740 cm olan bu modelin sahip olduğu yumuşak süngeri ve yumuşacık dokusu bulunduğunuz yerden rahatlığı garantiliyor. Kelebek TV koltuğu modelleriarasında modernlik ve uykuyu bir arada sunan Kelebek Trevi koltukise metal iskeletinin getirdiği sağlamlık ve yatak özelliğiyle sizleri adeta Tv’nizin önündeki tatlı uykuya davet ediyor. Kemik rengi ile Lydia gibi her alana uyum sağlayabilen bu modern tasarımdan vazgeçmek mümkün değil. Genişliği 920 cm, dernliği 820 cm ve yüksekliği 980 cm olan bu model, yükseklikten taviz veremeyen TV severler için hazırlandı. Petrol yeşili rengi ve detaylarıyla ben buradayım diyen Kelebek Selis koltuk modeli ise ceviz bazasıyla açık renk ağırlıklı evlerin olmazsa olmazı haline geliyor. Genişliği 900 cm derinlik 830 yükseklik 900 cm olan bu minik devden asla ayrılmak istemeyeceksiniz.

 

Rahatlığını Paylaşamayanlara

Eğer siz de rahatlığını paylaşamayan ve hayatın tam tersi olarak TV’sinin karşısında tekil olmayı tercih edenlerdenseniz, hiç vakit kaybetmeden bir Kelebek TV Koltuğu edinmelisiniz. Sizlere TV’niz kadar yakın Kelebek TV koltuğu modelleriile hadi siz de kendinizi şımartın

Galeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here