1991 yılında sektörel olarak otomasyonlu fabrikasyonun Anadolu kurucularından sayılan İpek Mobilya yerli üretimin öncüleri arasında kısa zamanda yerini edinmiştir. İpek Mobilya uygun fiyatın kaliteden ödün vermeden de olabileceğinin kanıtı gibi emin adımlarla ilerlemektedir.  Modern tasarımlarla insanların evlerini yuva yapmak için uğraşmaktadır. İpeksi bir mutluluk sloganıyla ilerleyen firma ticari faaliyetleri dışında sosyal projelere yardımlarıyla da göz doldurmaktadır.

İpek Mobilya Lüks Banyo Mobilyası

Takım olarak satılan bu lüksn İpek banyo mobilyası zarafetin uygun fiyata da alınabileceğinin kanıtıdır.

Altın sarısı renklerinin, gri ile uyumunu gösteren mobilya takımı içerisinde “Alt modül, ayna ve boy dolabı “mevcuttur.

Çift çekmeceli, yavaş kapanma özellikli ve kulplu alt modül her lavaboya uygun şekilde tasarlanmıştır.

Aydınlatmalı veya aydınlatmasız seçeneklerinin bulunduğu oval kesim ayna ile modern banyo mobilyasına farklı bir bakış açısı kazandırılmaktadır.

Araları camlı 4 gözü bulunan kapaklı ve ince uzun boy dolabı sayesinde sağda solda dağınık bir şekilde görünen havlu yığınlarından kurtulmanın yanı sıra kişisel bakım ürünlerinizin dağınıklığından da kurtulmuş olacaksınız.

İpek Mobilya Sade Banyo Mobilyası

Alt ve üst modülden oluşan bu sade banyo mobilya grubunda, sadeliğin huzuru sunulmaktadır.

Üst modülde bir ayna kısmı ve kişisel bakım malzemelerinin koyulması için ufak bir kısım bulunmaktadır.

Geniş lavabo uyumlu sade alt modülde bir adet kapaklı göz bulunmaktadır. Temizlik malzemelerinin veya havluların koyulması için düzenlenmiş bu kısımda banyonuzda yer tasarrufu sağlanmaktadır.

Birçok renk seçeneği ve sade oluşu sebebiyle birçok müşteri tarafında tercih edilen bu grup, İpek Mobilya garantisiyle benzer gruplar içinde en çok tercih edilenler arasında yerini almaktadır.

İpeksi dokunuşlarla banyonuz bir yaşam alanı haline gelmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here