Günün gerilimini attığımız, dinlendiğimiz meskende en çok kullandığımız odalardan biridir. Bu yüzden yatak odası kavramını biraz açtık ve huzuru tam manasıyla yatak odasında bulmak için Elmaelma.com olarak birtakım tekliflerde bulunduk. Yatak odanızı ferah ve pratik bir halde dekore etmek için derlediğimiz teklifler tıpkı vakitte ruhsal olarak olumlu istikamette etkiliyor! Haydi gelin daima bir arada yatak odasını ferah gösterecek dekorasyon tüyolarına göz atalım!

Az Eşya Çok Huzur!

Çoklukla birçoğumuzun mantığında yer edinen durumlardan biri de yatak odasını depo olarak görmektir. Lakin yatak odasının bizlere huzur sağlaması başka odalarda görünmesini istemediğimiz eşyaları depo olarak attığımız yatak odası bireye huzur vermek yerine daha çok bunaltıcı ve sıkıcı bir ortam oluşturur. Bu yüzden yatak odası sloganımız ‘az eşya çok huzur’ diyoruz ve yatak odasında gereksinim duymadığınız fazla eşyayı çıkarmanızı tavsiye ediyoruz.

Yatak Odası Duvar Rengi Nasıl Olmalı?

Duvar rengi deyip geçmeyin! Renkler hayatımızda değerli bir yere sahip olamakla bir arada her ne kadar çok fazla üstüne düşmesek bile bilinçaltımızda yer edinen ve ruh halini olumlu ve olumsuz tarafta etkilemede büyük bir hissesi bulunuyor. Günün yorgunluğunu atarken sizi rahatlatacak en kıymetli mevzulardan biri de duvar rengidir. Yatak odanızın duvar rengi olarak açık tonları seçmenizi öneriyoruz.

Mevsimin Trendlerine Nazaran Çarşaf Kullanın!

Yatak odasına girdiğinizde hem imajıyla içinizi ferahlatacak mevsime ahenk sağlayarak yazın çiçekli yahut açık tonlarda yatak çarşafı kullanabilir yahut kış mevsiminde sizi sıcak tutacak pamuklu kalın çarşaflar kullanarak vücudunuza ve göz zevkinize nazaran tercih yapabilirsiniz.

Işık Nasıl Olmalı?

İsmi üstünde dinlenmek ve huzur bulacağınız yatak odanızın ışığını ayarlarken gün içerisinde odanızı beğenilen gösterecek perdeler kullanarak gün ışığını olabildiğince odanızın almasını sağlayabilirsiniz bu sizi daha keyifli edecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here